Unite Revolution Slider

Neo Komputery

Bogata oferta światowych producentów

W sprzedaży posiadamy sprzęt czołowych światowych producentów, w tym podzespoły komputerowe, drukarki, komputery, tablety, monitory, ale również sprzęt sieciowy, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, nawigacje satelitarne czy kasy fiskalne. Przekonaj się o tym odwiedzając nasz sklep.

Niskie ceny

Produkty oraz usługi w niskich cenach

Oferujemy usługi w zakresie montażu sieci komputerowych, monitoringu, odzyskiwania danych ale przede wszystkim - serwisu komputerów i podzespołów. Wszystko szybko i w rozsądnej cenie. Zapraszamy firmy do współpracy w zakresie obsługi informatycznej.

Wsparcie

Szybkie i profesjonalne wsparcie

Działamy naprawdę błyskawicznie - zamówiony sprzet gotowy jest do odbioru w ciągu 1-2 dni roboczych, a nasze usługi wykonujemy nawet w ciągu kilku godzin. Wiemy, że w dzisiejszych czasach życie bez swojego komputera jest naprawdę trudne. My to ułatwiamy!Pogotowie komputerowe


+48 74-865-80-97

sklep@neokomputery.pl

WhatsappIcon

Neo Komputery - sprzęt komputerowy Kłodzko


Siedziba naszego sklepu niezmiennie od 2001 roku mieści się w Kłodzku przy

ul. Połabskiej 2. Na miejscu możesz uzyskać poradę w wyborze odpowiedniego sprzętu komputerowego, dopasowanego do Twoich potrzeb.

Wysłuchamy Cię i podpowiemy co powinieneś kupić. Duży wybór produktów dostępnych jest od ręki, na specjalne zamówienie trzeba chwilkę poczekać.

Oferujemy sprzedaż ratalną (Santander oraz Credit Agricole) oraz wiele promocji!

W naszym sklepie również zostawisz komputer lub sprzęt do naprawy. Zajmiemy się nim profesjonalnie w ciągu kilku godzin.

 

otoczenie1

 

Wybrani producenci

 

Kontakt z nami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco.

Kod QR

Kod QR