Pogotowie komputerowe


+48 74-865-80-97

sklep@neokomputery.pl

WhatsappIcon

Montaż monitoringu


Monitoring IP, inaczej określany jako sieciowy system telewizji przemysłowej lub CCTV IP, to najnowocześniejsza forma systemów nadzoru audio/wideo, która do transmisji danych audio/video korzysta z sieci komputerowych ze standardowym protokołem IP.

Dzięki pracy w sieci IP systemu monitoringu CCTV IP kreują całkowicie nowe oblicze instalacji telewizji dozorowych. Ich podstawową zaletą użytkową jest możliwość prowadzenia zdalnego nadzoru wideo z dowolnego miejsca na świecie (np. kamery megapikselowe lub oprogramowanie do inteligentnej analizy obrazu). Sieciowe systemy monitoringu buduje się z wykorzystaniem kamer sieciowych IP oraz rejestratorów sieciowych NVR (ang. Network Video Recorder) lub specjalistycznego oprogramowania do zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym.

monitory

Monitoring do domu.

Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej inwestują w zestawy monitoringu CCTV aby podnieść bezpieczeństwo swojego domu, mieszkania.

W naszych gospodarstwach domowych coraz częściej pojawia się drogi sprzęt I nie tylko telewizory, drogi sprzęt RTV i AGD. Posiadamy w domu gotówkę i biżuterie. W garażach i przydomowych warsztatach trzymamy drogie narzędzie.

Właściciele domów zdają sobie sprawę z posiadanego majątku. Wiedzą doskonale, że kilkugodzinna nieobecność podczas której nastąpi włamanie, może przynieść straty. Złodziejowi wystarczy kilka minut i już jest wewnątrz. Dlatego też zestawy do monitoringu, które w chwili obecnej, stają się tak popularne i praktycznie dostępne dla każdego.

Monitoring do domu

Małe i średnie firmy.

W przeciwieństwie do gospodarstw domowych, właściciele małych i średnich firm kładą nacisk na monitoring wewnętrzny i zewnętrzny?

Monitoring wnętrza zakładu sprawia, że właściciel firmy ma kontrolę nad pracownikami i osobami przebywającymi wewnątrz zakładu pracy. Z jednej strony może kontrolować zachowanie pracowników i ich podejście do pracy, z drugiej strony może ustrzec się przed kradzieżami w zakładzie pracy. Niestety wciąż zdarzają się sytuacje, w których pracownik okrada swojego pracodawcę z narzędzi i surowców. Jeśli natomiast chodzi o monitoring zewnętrzny firmy, spełnia on taką samą rolę jak w przypadku monitoringu domu – ma zapewnić ochronę przed włamaniami I wandalami, oraz dowiesz się kto przerysował ci auto na parkingu.

Monitoring firm

 

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z nami

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera. Bądź na bieżąco.

Kod QR

Kod QR